This job posting isn't available in all website languages
Human Resources
Poland
Sign Up for Job Alerts

Recruitment image

RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym Konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Wszystko to dzięki markom takim jak Nurofen, Strepsils, Durex, Dettol, Cillit Bang, Finish, Vanish.

Dołącz do naszego zespołu HR w  Nowym Dworze Mazowieckim jako:

Stażysta w Dziale HR

Opis stanowiska pracy:

  • Wsparcie działu personalnego w codziennych pracach
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów dla nowo zatrudnionych pracowników
  • Koordynowanie procesu Onboardingu
  • Pomoc związana z przygotowaniem dokumentów do audytów
  • Wsparcie we wdrażaniu strategii employer brandingowej
  • Uczestniczenie w projektach z zakresu szkoleń i rozwoju
  • Wsparcie we wdrożeniu zmienionej platformy do zarządzania szkoleniami w organizacji
  • Wsparcie w rejestrowaniu i ewidencjonowaniu dokumentów ze szkoleń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Statusu studenta, kierunek psychologia/zarządzanie
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Chęci do nauki i zaangażowania.

W zamian oferujemy:
  • 3 miesięczny, płatny staż w dziale HR
  • Ambitne, indywidualne projekty
  • Codzienne wyzwania, przyjazną atmosferę
  • Pakiet LuxMed, mozliwość wykupienia Karty Multisport, skorzystania ze sklepiku firmowego i stołówki z difinansowanymi obiadami.

Apply now for a chance to really change the game!

Previous Job Searches

Activity Feed

12595
Job shares through RB
Darren Hudson referred the Technical Cell Associate position. 13 hours ago
Mary Cosh referred the Consumer Insights Manager position. 3 days ago
Kristin Ray referred the Data and Reporting Coordinator position. 4 days ago