This job posting isn't available in all website languages

Key Account Manager

Marketing
1028 Total Views
Thanks for your interest in the Key Account Manager position. Unfortunately this position has been closed but you can search our 0 open jobs by clicking here.

RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Dywizja RB Health to portfolio znanych marek: Enfamil, Nurofen, Strepsils, Durex, Scholl, Veet, Dettol, Gaviscon i Nutramigen.

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży promocyjnej i regularnej
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Zarządzanie strategią oraz egzekucją promocji dla klienta (w tym zarządzanie budżetem promocyjnym, powierzchnią handlową)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Wdrażanie i bieżące zarządzanie strategią kategorii u klienta
  • Odpowiedzialność za skuteczne wprowadzanie nowych produktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze sprzedaży
  • Nastawienie na wyniki, przedsiębiorczość i orientacja na realizację celów
  • Orientacja w obszarze strategii sprzedaży i marketingu oraz planowania
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

•         Możliwość udziału w projektach przy największych markach w branży FMCG

•         Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju w strukturach firmy

•         Ambitne zadania oraz profesjonalną i partnerską atmosferę w zespole

•         Umowę o pracę z pakietem benefitów

Apply now for a chance to really change the game!